VESZPRÉM MEGYEI MENTŐSZERVEZET

Lapáthordágy

Nagy teljesítményű lámpa

Navigációs berendezés

Minden mentő gépkocsiban megtalálható, Segítségével másodpercek alatt mérhető a beteg vércukor szintje

Minden mentőgépkocsiban megtalálható.                Segítségével a hirtelen szívhalált halt betegek nagyobb eséllyel éleszthetők újra.

Minden mentőgépkocsiban megtalálható, Segítségével gépkocsibalesetnél, illetve egyéb baleseteknél, szakszerűen elvégezhető a sérült kimentése

Az újraélesztés, valamint számos életveszélyes állapot elhárításának tanulásában, gyakorlásában nyújt hasznos segítséget

A Roham- és esetkocsikban található.              Segítségével életmentő gyógyszerek igen pontos és folyamatos adagolása valósítható meg

Minden mentőgépkocsiban megtalálható.  Segítségével a súlyos sérültek, például gerincsérültek ,mozgatása oldható meg

Pulsoxymeter

Végtag vákuum készlet

Minden mentőgépkocsiban megtalálható.

Sötét helyszíneken nyújt nagy segítséget.

Minden mentőgépkocsiban megtalálható.

Gyorsabbá teszi a helyszín elérését.

Minden mentőgépkocsiban megtalálható.

Másodpercek alatt tájékoztat a beteg véroxygén szintjéről, ami rendkívül fontos információ.

Minden mentőgépkocsiban megtalálható.

A végtagtürések sürgősségi rögzítésének legkorszerűbb eszköze

Néhány, a 04 alapítvány által vásárolt eszköz:

Ezen az oldalon néhány olyan eszközt mutatunk meg, amit az elmúlt években az alapítvány vásárolt.

Nem törekedtünk teljességre, hisz a közel 20 év alatt ennek sokszorosát sikerült beszerezni.

Roham –és esetkocsikon található. Csecsemők, kisgyermekek újraélesztésénél, ellátásánál nyújt nagy segítséget..

Egyre több mentőgépkocsiban megtalálható.

A testhőmérséklet gyors, és pontos mérését segíti.

Roham-és esetkocsikon található. Gyógyszerek léguton keresztül történő bejuttattását teszi lehetővé..

Minden mentőgépkocsiban megtalálható.

Égési sérültek speciális ellátását segíti.

Egyre több mentőgépkocsiban megtalálható. Használata sokrétű, a szélvédő betörésén át a biztonsági öv, illetve sérült ruházatának elvágásáig.

Minden mentőgépkocsiban megtalálható. Rögzített, nagy számlappal rendelkező vérnyomásmérő.

Baby táska

Fülhőmérő

Ultrahangos porlasztó

Égési kötszer

Kárhelyolló

Fali vérnyomásmérő

Kezdőlap

Eszközök bemutatása

Programjaink

Alapító tagok

Üvegzseb

Linkek

Vércukorszint mérő készülék

Gyakorló bábu

Félautomata defibrillátor

KED mellény

Intraossealis belövő ( felnőtt és gyermek). Súlyos állapotú betegek gyors gyógyszer és folyadékbevitelét teszi lehetővé. Roham és esetkocsikon található.

BaXstrap ( gerinclap) hevederekkel és fejrögzítővel. Súlyos sérültek kimentésére, rögzítésére szolgál. Roham és esetkocsikon kívül is egyre több mentőgépkocsiban megtalálható.

Gyermek biztonsági rögzítő. Segítségével biztonságosan rögzíthetők a hordágyhoz csecsemők, kisgyermekek. Egyre több mentőgépkocsiban megtalálható.

BIG

BaXstrap